Kadra

Nasza kadra jest odpowiednio przygotowana do pracy z dziećmi. Posiada wykształcenie kierunkowe i specjalistyczne. Wychowawcy grup mają kilkuletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi. 

Danuta Dembowska-Kamaszewska - dyrektor

Pani Danuta jest osobą pełną energii i zapału do pracy. Jest mamą dwójki dzieci w wieku 6 i 9 lat. Ukończyła studia magisterskie i zdobyła tytuł mgr na SGGW w Warszawie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą od 2010 roku. Prywatnie jest miłośniczką kajakarstwa i podróżowania z plecakiem po świecie.

Milena Karbaszewska

Absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyższej Szkole w Warszawie. Aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zamierza kontynuować naukę na studiach o specjalności "Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna". Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako wychowawca dzieci w wieku żłobkowym a także odbywając praktyki. Uważa się za osobę optymistyczna, uśmiechnięta i zawsze gotową do wyzwań, które często stawiają nam dzieci. Jest osobą pracowita i dokładną, jeśli coś robi to stara się to robić do końca i jak najlepiej. Praca z dziećmi jest pracą odpowiedzialną, niekiedy wymaga wielu trudu. Mimo tego nie zamieniłaby jej na żadną inną, gdyż daje mi dużo radości i satysfakcji. Największą przyjemnością jest dla niej uśmiech dziecka i jego zadowolone oczy.

Katarzyna Czarnowska

Kasia ukończyła kurs kwalifikacji zawodowych uprawniających do pracy w żłobku oraz kurs pierwszej pomocy pediatrycznej z wynikiem bardzo dobry. 

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Klubie Malucha. 

Praca w żłobku jest dla Kasi połączeniem pasji i spełnieniem marzeń. Uwielbia tańczyć, śpiewać i malować z dziećmi. Uważa, że pobyt dziecka w żłobku powinien być ciekawy, rozwijający, a także żeby przychodziły tu z chęcią i czuły się bezpiecznie.