top of page

Kadra

Nasza kadra jest odpowiednio przygotowana do pracy z dziećmi. Posiada wykształcenie kierunkowe i specjalistyczne. Wychowawcy grup mają kilkuletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi. 

Danuta Dembowska-Kamaszewska - dyrektor

Od sześciu lat jestem właścicielką i dyrektorką Żłobka "u Żabki". Cechuje mnie samodzielność, komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji z klientami. Nie boję się podejmowania decyzji i nowych wyzwań. W prowadzeniu placówki najważniejsze jest dla mnie stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, rodzicom i pracownikom. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym: Łucji i Mateusza. W wolnym czasie pasjonują mnie spływy kajakowe, które często sama organizuję. W międzyczasie z zamiłowania uczę dzieci i młodzież szkolną z matematyki. 

Zdjęcie dyrektora

Milena Karbaszewska

Jestem absolwentką studiów na kierunku pedagogika o specjalności opiekuńczo - wychowawczej we Wszechnicy Polskiej w Szkole Wyższej w Warszawie. Uzyskałam również tytuł Trenera 1 stopnia zajęć marki Sensoplastyka, którą staram się wykorzystywać w swojej pracy. 
Jestem osobą pogodną, z optymizmem patrzącą na świat; odpowiedzialną, charyzmatyczną, komunikatywną i zawsze uśmiechniętą. 
Od ponad dziesięciu lat zawodowo pracuje z dziećmi w wieku żłobkowym, jak również odbyła
m praktyki w przedszkolu. W żłobku " U żabki " pracuje od ponad  sześciu lat. 
W swojej pracy pragnę być dla dzieci nie tylko pedagogiem i wychowawcą, ale także przyjacielem, który wesprze w codziennych zmaganiach z otaczającym ich światem, będzie się cieszyć z każdego jego sukcesu, choćby tego najmniejszego.  Ogromne znaczenie ma dla mnie budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. 
Widząc jak nasi podopieczni rozwijają się i cieszą każdą chwilą spędzoną w żłobku wiem, że moja praca ma sens. Cudowne jest to, że w pracy z dziećmi nigdy nie jest nudno, a widząc uśmiech na ich twarzach, mam poczucie, że jestem odpowiednią osobą na właściwym miejscu.
W wolnych chwilach lubię czytać książki, oglądać filmy, gotować oraz spędzać czas z bliskimi. 

milena.jpg

Katarzyna Czarnowska

Ukończyłam prywatny kurs nauczania wczesnoszkolnego na kierunku Asystent Nauczyciela Przedszkola, co w rezultacie dało mi miano Specjalisty. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, już od lat nastoletnich miałam swoje grono przy sobie i czynnie uczestniczyłam w ich życiu. Posiadam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - pediatrycznej.

W wolnym czasie hobbystycznie fotografuję każdą cenną chwilę, myślę że kiedyś warto będzie powspominać nie tylko słowa.

Jestem osobą pełną energii. Sądzę, iż dzień bez dawki szaleństwa jest dniem straconym. Oprócz tego ze spokojem i dużą ilością ciepła podchodzę do każdego dziecka poznając jego indywidualne potrzeby. Posiadam podzielność uwagi co w pracy z dziećmi jest bardzo ważne, by dostrzegać ich każdy nowy krok. Jestem bardzo otwarta na nowe pomysły i ciekawość życia, kreatywność i rozwijanie ich umiejętności to wyzwanie, którego się podejmuję. Niesamowite i jakże piękne jest to jak szybko się do siebie przywiązujemy.

zdjecie Kasia.jpg

Tetiana Ostrovska

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego/polskiego oraz literatury.

Mam skończony kurs języka i kultury polskiej który został zorganizowany przez Studium Kultury Języka Polskiego dla obcokrajowców na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz kurs języka i kultury polskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku.

Posiadam 9 - letnie doświadczenie zawodowe, Przez 4 lata pracowałam z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym jako nauczyciel języka angielskiego oraz od pięciu lat pracuję z dziećmi w  wieku żłobkowym, w tym 3 lata w żłobku "U Żabki".

Jestem osobą energiczną i odpowiedzialną. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego dziecka i jego rodziców.

Uwielbiam pracę z dziećmi ponieważ sprawia mi ona wiele radości. Codziennie razem z dziećmi uczę się czegoś nowego, przeżywam chwile radości i smutku, a także widzę ich pierwsze kroki oraz słyszę ich pierwsze słowa. Robię wszystko żeby dzieci były uśmiechnięte, zadowolone i uczyły się samodzielności.

Prywatnie jestem mamą 10 - letniego syna.

W wolnej chwili uprawiam sport, czytam książki z psychologii oraz zwiedzam ciekawe miejsca na mapie Polski.

tetiana.jpg

Marta Gugała

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie, o specjalności rachunkowość i finanse w zarządzaniu. Jednak to praca z dziećmi od zawsze jest moją pasją. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku i tak zaczęła się moja przygoda z Maluszkami. Od nieco ponad roku pracuję w żłobku, wcześniej pracowałam również jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. Jestem osobą cierpliwą, wrażliwą, empatyczną, wyrozumiałą i troskliwą. Swoją pracę zawsze wykonuje sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Dobro i bezpieczeństwo dzieci jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. Uśmiech dziecka, możliwość codziennego patrzenia jak dzieci rosną i pięknie rozwijają swoje umiejętności sprawia mi największą radość i satysfakcję. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy, słucham muzyki i różnorodnych podcastów. Uwielbiam koty i spacery 

marta.jpeg

Pani Psycholog - Magdalena Wyszkowska - Suska

Jestem psycholożką, adeptką pedagogiki, entuzjastką niedyrektywnych metod pracy z dziećmi i mamą dwójki maluchów. Mam ponad 8 lat
doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu, innymi trudnościami
rozwojowymi oraz wychowawczymi.

Magda Wyszkowska-Suska zdjęcie
bottom of page