O Nas

I Filia

Placówka powstała dzięki dofinansowaniu z  programu MALUCH plus 2017. Przygotowaliśmy obiekt bezpieczny i wygodny dla naszych podopiecznych. Spełniamy wszystkie normy wymagane przez straży pożarną i sanepid. 

NUMER WPISU DO REJESTRU: 9556/Z

W tej placówce posiadamy 15 miejsc dofinansowanych z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. 

Nasza placówka mieści się na parterze w budynku przy studiu filmowym, zlokalizowanym na ogrodzonym terenie z monitoringiem. Posiadamy własny parking i plac zabaw. Dzieci codziennie przy sprzyjającej pogodzenie mogą wyjść na  plac zabaw lub na spacer. 

Wnętrze budynku zostało specjalnie  przygotowane dla najmłodszych dzieci. Wszystkie sprzęty i zabawki posiadają wymagane atesty i certyfikaty. 

 

Wyżywienie

W żłobku korzystamy z usług firmy cateringowej  przygotowującej jedzenie wyłącznie dla dzieci.

Firma cateringowa zapewnia zdrową kuchnię, zbilansowaną dietę. Jadłospis jest układany przez dietetyka. Uwzględniamy różne diety.

 

II Filia

Na czerwiec zaplanowane jest otwarcie drugiej filii żłobka na ul. zdrojowej 42. 

Placówka będzie znajdowała się w domu o powierzchni 400m2, który zostanie odpowiednio przygotowany dla dzieci. 

Oddziały żłobkowe będą znajdowały się na I i II piętrze. Grupa maluszków będzie miała do dyspozycji duży zadaszany taras o powierzchni 40 m2. Każda grupa będzie miała swoją salę zabaw oraz oddzielną sypialnię.

Przedszkole

Na parterze II filii żłobka zostanie utworzone przedszkole, którego otwarcie zaplanowane jest na II połowę sierpnia/01 września. 

W przedszkolu będą funkcjonowały trzy grupy. Każda grupa  będzie liczyła do 12 dzieci. Grupą będą opiekowały się dwie ciocie z odpowiednimi kwalifikacjami.