O Nas

 

Nasza placówka powstała dzięki dofinansowaniu z  programu MALUCH plus 2017. Przygotowaliśmy obiekt bezpieczny i wygodny dla naszych podopiecznych. Spełniamy wszystkie normy wymagane przez straży pożarną i sanepid. 

NUMER WPISU DO REJESTRU: 9556/Z

W placówce posiadamy 16 miejsc komercyjnych oraz  15 miejsc dofinansowanych z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. 

Mieścimy się na Mokotowie/Sadybie w pobliżu ulicy Wiertniczej. Choć znajdujemy się Warszawie, u Nas można się poczuć jak na wsi.

Dookoła nie ma bloków ani wielopasmowych dróg, lecz jest zielono.

Nasza placówka mieści się w budynku piętrowym, zlokalizowanym na terenie ogrodzonym z monitoringiem. Posiadamy własny parking i plac zabaw. Dzieci codziennie przy sprzyjającej pogodzenie mogą wyjść na  własny plac zabaw lub na spacer. 

Wnętrze budynku zostało specjalnie  przygotowane dla najmłodszych dzieci. Wszystkie sprzęty i zabawki posiadają wymagane atesty i certyfikaty. 

 

Wyżywienie

W żłobku korzystamy z usług firmy cateringowej  przygotowującej jedzenie wyłącznie dla dzieci.

Firma cateringowa zapewnia zdrową kuchnię, zbilansowaną dietę. Jadłospis jest układany przez dietetyka. Uwzględniamy różne diety.

 

Punkt Opieki Dziennej

Zatrudniamy również dziennych opiekunów, którzy sprawują opiekę nad dziećmi w budynku żłobka. Wszystkie dzieci uczestniczą w takich samych zajęciach dodatkowych.